משקפי שמש

אופטיק ליין

עד לפני מספר שנים, הרכבת עדשות אופטיות על מסגרת משקפי השמש בא על חשבון מראה, אסתטיקה ועיצוב. אנו, ברשת אופטיק ליין גאים לשנות זאת מן היסוד ולהציע פתרונות ראייה מגוונים וחכמים. משקפי השמש של אופטיק ליין יאפשרו לך לשלב בין עדשות אופטיות בכל מספר לבין עיצוב מרשים ואופנתי – בחנות ובקטלוג שלנו מחכות לך מבחר מסגרות גדולות, קמורות או ספורטיביות והתאמת עדשות אופטיות תבוצע עבורך על ידי אברהם דנש מומחה מנוסה מזה מעל 18 שנה.

כך אנו משלבים בין אסתטיקה ובריאות

הניסיון הרב של אברהם דנש המומחה בהתאמת משקפי שמש במרפאת אופטיק ליין מאפשר שילוב אידיאלי בין אסתטיקה ונוחות. בעזרת מכשור טכנולוגי שעומד לרשותנו אנו יכולים להפוך גם משקפי שמש רגילים למשקפיים אופטיים ולפתור עבורך את הדילמה. במקרים מורכבים נבצע בדיקת מיפוי קרנית, במקרים מורכבים אף יותר, הפתרון שלנו נשען על צילום מיפוי קרנית, בדיקת לחץ תוך עיני, יובש תיפקוד דועיני ועוד. הבדיקה מבוצעת ע”י אברהם דנש אופטומטריסט קליני מוסמך ע”י משרד הבריאות ומבטיחה נתונים מדויקים לגבי צילינדר ומספר, וכן היא עוזרת לנו לאבחן מחלות בקרנית בצורה מדויקת יותר. לאחר הבדיקה אנו משתמשים בנתונים כדי לעזור לך לבחור מסגרת, וכן לבחור בין עדשות קמורות ושטוחות או להזמין עדשות קמורות בייצור מיוחד.

כל הסיבות להזמין דרכנו את משקפי שמש עם עדשות אופטיות

במרפאת המומחים של אופטיק ליין עומד לרשותך צוות עם ידע רב ומומחיות ייחודית בתחום, המציע ליווי אישי ומרגיע בתהליך התאמת עדשות או משקפיים. כמו כן, בחנות ובקטלוג שלנו מחכות לך מסגרות אופנתיות ועדשות פולרואיד למשקפי שמש עם יתרונות מיוחדים, כגון הפחתת סנוור, הקפדה על מראה הצבעים וגם על ראייה איכותית בתנאים משתנים ובמקום חשוך. וטרם הזכרנו את טכנולוגיית Free Form ואת האחריות שלנו.

מעמידים לרשותך אחריות רחבה במיוחד

מה כוללת האחריות שלנו על משקפי ראייה?
השקט שלך הוא המטרה שלנו ולכן אנו מעניקים אחריות מלאה על הבדיקות, על המסגרת ועל העדשות.

מהי טכנולוגיית Free Form?

במרפאת אופטיק ליין משתמשים בטכנולוגיה חדשנית לליטוש העדשה בשם Free Form. זו טכנולוגיה שממקדת את תשומת הלב בליטוש האחורי של העדשה ע"י ייצור מבנה טופוגרפי של העדשות בהתאמה אינדיבידואלית. שיטה זו הפכה ללהיט בתחום האופטיקה ומולטיפוקלים במיוחד ולה יתרונות רבים:

  • שיפור שדה הראייה: שדה הראיה רחב ונקי יותר מעיוותים
  • שיפור ברמת הקונטרסט וראיית צבעים
  • הרחבת תחום הביניים והקריאה במולטיפוקל

במרפאת אופטיק ליין עובדים עם טכנולוגיית Free Form בצורה יומיומית והניסיון שרכשנו מאפשר לנו לתת ללקוחותינו ראיה מקסימלית נטולת עיוותים.

המרחק בינך לבין משקפי שמש אופטיים חדשים הוא פגישת ייעוץ אחת, ללא התחייבות מצדך – אז הגיע הזמן ליצור קשר עם המומחים שלנו ולראות מקרוב את ההצלחה!

במרפאת אופטיק ליין יבצעו עבורך בדיקות ראייה על ידי אברהם דנש אופטומטריסט מומחה, בעל רישיון מטעם משרד הבריאות ובעל ניסיון רב בהתאמת משקפי שמש. הצוות שלנו כאן לשירותך על מנת לתת לך פתרון מעולה ושירות אישי ואמין.

בעיות ראייה בודקים אצל
הטובים ביותר

בעיות ראייה בודקים אצל הטובים ביותר