אודות

אופטיק ליין

אופטיק ליין מרכזת מגוון רחב של בדיקות ופתרונות אופטיקה תחת קורת גג אחת ומציעה לך צוות מומחים שילווה אותך באופן אישי , במקצועיות ובהקשבה מהרגע הראשון ועד שביעות רצונך.

אחריות על הבדיקות – הבדיקות של אופטיק ליין נעשות על ידי צוות של אופטומטריסטים מוסמכים ומוכרים ע”י משרד הבריאות, ובראשם אבי דנש ועם מכשור חדשני.

אנו מעמידים לרשותך 3 חודשי אחריות על כל בדיקה מטעמנו ובמסגרת תקופת האחריות נחליף עבורך את העדשות אם הן לא מספקות לך ראייה טובה. החלפת העדשות תתבצע בלי שאלות.

0
משקפיים
שהותאמו בהצלחה
0
משקפיים
אופנתיות בחנות
0
לקוחות מרוצים
0
שנים של ותק
אברהם דנש אופטומטריסט קליני מוסמך

עם רישיון ממשרד הבריאות.
בעל ניסיון עשיר מתחום הלייזר ומיפויי קרנית  כאשר עבד ב CARE.

ניסיון רחב במדידת פזילות וטיפול  בהם דרך משקפיים.
התמחות בהתאמת עדשות מגע קשות ורכות.
ניסיון רב בהתאמת עדשות מולטיפוקליות.

מדוע לבחור אופטיק ליין?

רשת אופטיק ליין הוקמה מתוך תחושת שליחות על ידי אבי דנש, אופטומטריסט מוסמך ומוכר ע”י משרד הבריאות, עם רקע תיאורטי, אקדמי ומקצועי רחב. במסגרת עבודתו במכון Care, אבי דנש התמחה התמחה במגוון רחב של נושאים ורכש ניסיון רב באבחון ובבדיקת מיפוי קרנית. כאן נולד אצלו הרצון לעזור לציבור הרחב ולהקים את רשת אופטיק ליין המציעה ללקוחותיה בדיקת קפדנית וארוכה ע”י מכשור חדשני לאבחון מדויק.

צוות מומחים

המומחים של אופטיק ליין פועלים לפי מתכון מנצח: הקפדה על בדיקה מקיפה ויסודית, שימוש במכשור מתקדם ומיצוי מקסימום פוטנציאל הראייה לכל אדם.

פתרונות ראייה בהתאמה אישית

אנו באופטיק ליין מאמינים שרק באמצעות בדיקה מקיפה ניתן לאבחן את בעיית הראייה המדויקת שלך. תוצאות הבדיקה מאפשרות לנו להציע לך פתרונות אופטיקה בהתאמה אישית וחוסכות עבורך זמן ומאמץ. תחושת הסיפוק שאנו שואבים מהצלחת לקוחותינו להתמודד עם בעיות הראייה שלהם באופן כה מוצלח מטעינה אותנו בכוח בכל פעם מחדש ומציבה עבורנו רף בלתי מתפשר של שירות לקוחות.

שימוש בטכנולוגיות חדשות

במקביל לכך, לצוות המומחים באופטיק ליין רצון עז לחקור, ללמוד ולהתפתח ללא הרף. אנו תמיד נמצאים עם אצבע על הדופק בכל הנוגע לשימוש בטכנולוגיות חדשות ועובדים בעיקר עם ספקים מחו”ל אשר מוצריהם עומדים בדרישות משרד הבריאות. אופן פעולה זה מאפשר לנו להעמיד לרשותך מגוון רחב של עדשות מגע ועדשות ראייה, שיאפשרו לך להגיע לתוצאה הטובה ביותר עבורך.

אופטיקליין לוקחים אחריות על העיניים שלכם

האחריות של חברת אופטיק ליין על משקפי ראייה מבטיחה עבורך שקט נפשי ב-3 פרמטרים מרכזיים:

נשמח לעמוד לרשותך

אין זה משנה באיזו בעיית ראייה מדובר – המומחים שלנו מחזיקים בידע ובניסיון שמאפשר לנו למצוא עבורך פתרונות מקצועיים מצוינים. אנו מזמינים אותך לפנות אלינו כעת ולראות את העולם באופן ברור הרבה יותר.

רוצה לבצע בדיקת ראייה מעמיקה? המומחים של אופטיק ליין מחכים לפנייתך ממש עכשיו.

בעיות ראייה בודקים אצל הטובים ביותר

בעיות ראייה בודקים אצל
הטובים ביותר