עדשות מגע

אופטיק ליין

ברשת אופטיק ליין, אנו מאמינים בהתאמה אישית של עדשות ואנו מעמידים לרשותך צוות אופטומטריסטים מומחים, המוסמכים ומוכרים ע"י משרד הבריאות, לביצוע בדיקה מעמיקה ויסודית.

כיצד מיפוי קרנית משפר את מצב העיניים שלך?

מיפוי קרנית שמבוצע במרפאות אופטיק ליין מבוסס על בדיקה טופוגרפית של הקרנית והוא הצעד הראשון לשיפור מצב העיניים שלך. המיפוי שאנו מבצעים משמש לאבחון מחלות שמעוותות את פני הקרנית, למעקב אחריהן ולבחירת עדשות מגע בהתאמה אישית בצורה המדויקת ביותר.

את הבדיקה אנו מבצעים עם מכשור חדיש למיפוי קרנית המאפשר התאמה מקסימלית של העדשה לצרכיך לפי מספר פרמטרים כגון: רמת קימור הקרנית, מצב בריאות הקרנית, גודלה, מידת היובש שלה, תנאי העבודה שלך ועוד.

מיפוי קרנית – רק במרפאת מומחים

האופטומטריסטים המוסמכים של אופטיק ליין, ובראשם אבי דנש, יכולים לבצע עבורך בדיקת מיפוי קרנית באופן נוח וסטרילי. הבדיקה אינה כואבת ואין שום תופעות לוואי.
האם להגיע עם מלווה?  אין צורך להגיע עם מלווה. הבדיקה אינה גורמת תחושה של טשטוש ולאחר בדיקה יסודיות ואיכותית, נאפשר לך לנהוג חזרה הביתה ללא חשש.

אחריות על הבדיקות

אנו מעמידים לרשותך 3 חודשי אחריות על כל בדיקה מטעמנו ובמסגרת תקופת האחריות נחליף עבורך את העדשות אם הן לא מספקות לך ראייה טובה.

אופטיק ליין - חנות למשקפי אופטיקה ברעננה - optic line
אופטיק ליין - חנות למשקפי אופטיקה ברעננה - optic line

העדשות של אופטיק ליין - עדשות MBH  המיוצרות באנגליה

עדשות MBH של אופטיק ליין מיוצרות בטכנולוגיה חדשה שמבוססת על סיליקון הידרוג'ל, והמשמעות בשבילך: עבירות חמצן ברמה יותר גבוהה, נוחות לאורך יותר שעות ופחות אדמומיות בעיניים.

אחריות על העדשות (בעת החזרה קופסאות סגורות)

העדשות שאנו משווקים מיוצרות באנגליה תוך עמידה בתקנים המחמירים של משרד הבריאות – ואם יהיה שינוי במספר, אנו נחליף את העדשות שרכשת מאתנו לאורך תקופה של עד שנה (בעת החזרת קופסאות סגורות).

אופטיק ליין - חנות למשקפי אופטיקה ברעננה - optic line

המומחים של אופטיק ליין כאן בשבילך

בראש צוות האופטומטריסטים המומחים של אופטיק ליין עומד מר אבי דנש, אשר לאחר צבירת ניסיון רב בתחום האופטיקה והיכרות עם מגוון רחב של קשיי ובעיות ראייה בחר לעשות מהלך ולהקים את רשת אופטיק ליין על מנת לסייע לכמה שיותר אנשים, ממש כמוך . נשמח לצרף גם אותך למשפחת הלקוחות המרוצים שלנו!

רוצה לראות טוב יותר את העולם שסביבך? בדיוק לשם כך אנחנו כאן: כל שנותר לך לעשות עכשיו הוא ליצור קשר עם אופטיק ליין ונתאם עבורך בדיקה להתאמה אישית של עדשות מגע.

סוגי עדשות שונים

עדשות יומיות

עדשות מגע יומיות מיועדות לשימוש יום יומי וחד פעמי. הן נחשבות לאופציה הטובה ביותר מבחינת נוחות, זמינות ובריאות.

עדשות חודשיות

עדשות חודשיות מיועדות לשימוש למשך חודש (עם אותה עדשה) והן מצריכות טיפול יום יומי.

עדשות קבועות

עדשות קבועות הן כאלה שמיועדות לשימוש במשך שנה. הן מצריכות טיפול קפדני ובעיקר שמירה על היגיינה.

עדשות קשות

עדשות קשות מותאמות לכל מטופל לאחר בדיקה מקיפה של אופטומטריסט ולפי צרכים ספציפיים. כמו כן, גם הטיפול והשימוש בעדשות הם על פי הוראות האופטומטריסט המוסמך שמדריך את המטופל עד להסתגלות מלאה.

הערה:שמירה על היגיינה היא מרכיב מרכזי בהרכבת כל סוגי עדשות המגע. במקביל, יש להקפיד על העברת חמצן חופשי לקרנית העין כדי למנוע דלקת, התייבשות ובעיות נוספות.

עדשות מיוחדות

עדשות MULTI FOCAL

עדשות מגע MULTI FOCAL מסוגלות לתקן את הראיה לכל הטווחים. הן פותחו באופן חדשני כדי לספק פתרון של תיקון ראיה לגברים ונשים שמגיעים לגיל 40 ולא מצליחים לראות מקרוב, כמו גם עבור מרכיבי משקפי מולטיפוקל שרוצים להשתמש בעדשות מגע מתוך שיקולי נוחות, אסתטיקה או במהלך פעילות גופנית וספורטיבית.

עדשות MULTI FOCAL בנויות לפי תנועות האישון ובתוך כל עדשה יש 3 מעגלים אחד בתוך השני: המעגל הפנימי מיועד לקריאה, המעגל האמצעי לטווח ביניים והמעגל החיצוני לראייה מרחוק. היות ובעת הסתכלות מקרוב האישונים שלנו מתכווצים וככל שמסתכלים לרחוק הם מתרחבים, עדשות MULTI FOCAL מספקות מענה מקיף ואידיאלי.

היתרון של עדשות MULTI FOCAL הוא שאין צורך בתנועות מיוחדות של ראש או עיניים כדי להשתמש בהן. התנועה עם עדשות MULTI FOCAL טבעית לחלוטין, העדשה זזה בהתאם לאישונים וקיימת גם אופציה של בחירה בין עדשות יומיות, חודשיות וקבועות.

עדשות MULTI FOCAL מחייבות התאמה פרטנית ושילוב בין מיומנות וניסיון מצד האופטומטריסט המבצע את הבדיקה. תהליך סבלני של בדיקה והתאמת עדשות MULTI FOCAL עשויים לשפר משמעותית את איכות החיים ורווחתם של מטופלים בגילאים שונים. נכון להיום, עדשות MULTI FOCAL מוכיחות את עצמן ומשדרגות את חווית הראיה של מטופלים מכל רחבי העולם.

עדשות ORTHO-K

מדובר על עדשה קשה ונושמת שמספקת חמצן לקרנית ומיועדת להרכבה במהלך השינה בלבד.  בזכות העדשה, מתרחש במהלך הלילה, שינוי צורה של הקרנית המאפשר ראייה ללא עדשות במהלך כל היום שלמחרת
עדשות ORTHO-K מוצעות למצבים שבהם יש צורך לתקן את הראיה בין דיופטרים +3.00 עד – 6.00 והן זוכות לאחוזי הצלחה מרשימים. יחד עם זאת, חשוב לציין שמיומנות, ניסיון ושימוש במכשירים מתקדמים תורמים רבות להצלחת הטיפול והתאמת עדשות מגע ORTHO-K לצרכי המטופלים.

עדשות להתאמת קרטוקונוס

KERATOCONUS היא מחלה ניוונית של הקרנית הגורמת לעיוות הקרנית ושינוי שלה לצורת חרוט. בתהליך הזה הקרנית הופכת להיות פגיעה, דקה ובולטת ביותר.  המחלה מתפתחת בערך מגיל 40 ומעלה והסיבות ל- KERATOCONUSעשויות להיות גנטיות או בשל שפשוף מוגזם של העיניים לאחר דלקות, אלרגיות וכן הלאה.
אנשים שסובלים מקרטוקונוס מעידים על ראיית הילה מסביב לחפצים ועל קושי באיתור עצמים קטנים ורחוקים. העיוות בקרנית העין הורס את איכות הראייה ובעקבותיו יש עליה במרשם ובמספר הצילינדר.
השלב הראשוני והחשוב בטיפול בקרטוקונוס היא בדיקת ראייה מוקדמת והתאמת משקפיים.
בעזרת בדיקה והתאמת משקפיים ניתן לשפר את איכות הראייה, אך עם התקדמות המחלה נדרשת התאמת עדשות קשות ונושמות לתיקון הראייה. על ידי הרכבת עדשות קשות ניתן לתקן את העיוות ולשפר את מצב הראייה בפועל.

בדיקת מיפוי קרנית היא הבסיס להתאמת עדשות מגע במקרה זה

את הבדיקה אנו מבצעים עם מכשור חדיש למיפוי קרנית המאפשר התאמה מקסימלית של העדשה לצרכיך לפי מספר פרמטרים כגון: רמת קימור הקרנית, מצב בריאות הקרנית, גודלה, מידת היובש שלה, תנאי העבודה שלך ועוד.

כיום יש מכשירים מתקדמים למיפוי קרנית ובעזרתם ניתן לראות מפה מדויקת של הקרנית, למדוד את עובי הקרנית ולמדוד את מידת העקמומיות של החרוט ואת העיוות שגורם לצילינדר (אסטיגמציה). כמו כן, מכשירים אלו משמשים לבדיקות שעוזרות להתאים עדשות מגע באופן מושלם למצב הקרנית.

בעיות ראייה בודקים אצל
הטובים ביותר

בעיות ראייה בודקים אצל הטובים ביותר