הוכחה נוספת לכמה חשובה בדיקת ראייה מקצועית

מאיר הוא לקוח חדש שבא אלינו לפני חודש, מאיר סיפר שהגיע אלינו דרך הכתבות שראה בעיתון…

מאיר סיפר ל”אופטיק ליין” שעשה משקפי מולטיפוקל באחד החנויות המוכרות והוותיקות  בכפר סבא ולאחר  קבלתם הבחין שמשהו לא תקין, מאיר החליט לנסות אותן כמה ימים ואז חזר לחנות ששם רכש את המשקפיים וטען שמשהו לא טוב לו “בכל תזוזת ראש אני רואה בכפילות ובקריאה המצב אף יותר חמור” וזה גורם לי לטשטוש ואי נוחות עד שלא מסוגל להרכיב את המשקפיים בכלל .לאחר כמה פניות שלא נענו בהבנה מצד החנות וכמובן שמצבו לא השתפר וכבר הבין שהכסף נזרק לפח, ניגש לרופא עיינים גם שמה לא הבנו מה מפריע והכל היה תקין. כשכל כך הרגיש חסר ישע לפתע נופל בידיו עיתון ובו כתבה על אופטיק ליין, הוא הרגיש ששם הוא יקבל סוף סוף  מענה ופתרון …..

כשהגיע אלינו ל”אופטיק ליין” בדקנו את מאיר בדיקה מעמיקה מאד שארכה הרבה מאוד זמן, בדיקה מקצועית דורשת המון סבלנות מצד הלקוח ויותר מזה המון סבלנות מצד האופטומטריסט ולא פחות גם ידע מקצועי…. ברשת “אופטיק ליין” הבינו שיש באמת בעיה ומאיר לא סתם מתלונן, למאיר יש בעיה בתפקוד הדו עיני וצריך לתת לזה התייחסות ותיקון המתאים.

כשהבדיקה הסתיימה מאיר הרכיב את משקפי הבדיקה בחנות וכבר הבחין שהבעייה נפתרה לחלוטין והחיוך חזר שוב לשפתיו.

“אופטיק ליין”  התאימו עבור מאיר את סוג העדשות  מולטיפוקל ופרמטרים החדשים בשילוב פריזמה.

לאחר המתנה של מספר ימים מאיר כל כך ציפה לראות את התוצאה הסופית במשקפי מולטי ואכן ענה לא רק על ציפיותיו אלא מעבר …  הוא קיבל את בחדר בדיקה, כבר בדקות הראשונות הבנו  שנפתרה הבעיה ומאיר יכול להזיז את הראש בחופשיות בלי כפילות והקריאה נוחה וברורה לו.

היום לאחר חודש שמאיר משתמש במשקפיים באופן קבוע הוא מספר שחייו פשוט השתנו ללא הכר!

“אני מסוגל לצפות בתוכניות אהובות בלי חשש לכאבי ראש…. אני קורא ספרים ועיתונים לאורך זמן בלי להרגיש עייפות ובלי לראות כפול… אני לא צריך לחשוש להזיז את הראש באופן נורמלי כמו כל אדם בריא, אני יכול להתנהל כמו כל אחד שרואה 6/6… אני גאה בעצמי שלא נכנעתי למצב הקודם ושמח שהחלטתי לבדוק שוב וכמובן אני מודה  לרשת “אופטיק ליין” שפתרו עבורי את הבעיה”

מאיר החליט לא להשלים עם המצב ולעשות מעשה ולהגיע לבדיקה נוספת ואנחנו מאד שמחים שהצלחנו לפתור לו את הבעיה ולשמוע ממנו כמה שקל לו לקרוא וכמה כיף לו עם ראייה שלו היום.

אם גם אתה סובל מבעיות ראיה, היית במקומות אחרים והבעיה עדיין לא נפתרה?

אתה לא צריך לסבול!

אהבתם? שתפו את הכתבה >>