בעיית ראייה – כבר לא כזו בעיה גדולה

בעיות ראייה יכולות להוביל לתחושות שונות ומגוונות, בהן אי נוחות, סחרחורות, בחילות, חוסר ביטחון בתנועה בחללים לא מוכרים וכמובן הראייה עצמה, הלוקה בחסר. נכון להיום, קיימים מגוון רחב של פתרונות שלא היו זמינים בעבר הלא רחוק כל כך, אולם עדיין אין לכך מודעות רחבה. זה הזמן להכיר את חשיבותה של בדיקה מקצועית כפי שמתוארת מפיה של נועם, אשר לאורך חודשים סבלה ללא כל הצדקה.

“מעולם לא הרגשתי שונה, לא הרגשתי חוסר יכולת להתמצא בחלל. במשך חודשים סבלתי מסחרחורות וקושי ראייה אשר לא נפתר, גם לא עם משקפיים. ברגע שהראייה שלי הידרדרה הלכתי לחנות משקפיים רגילה, נבדקתי ורכשתי משקפיים. הדבר לא פתר את הבעיה אז חזרתי אל החנות והחליפו לי אותן. כך קרה גם בפעם השלישית, אך לא היה כל שיפור במצב אלא להפך, התחלתי לדאוג ולחשוש שמשהו באמת לא בסדר איתי.” מספרת נועם.

אף משקף לא פתר את המצב?

“בשלב מסוים הציעו לי לעשות משקפי מולטיפוקל בטענה שאולי הבעיה היא חוסר סנכרון בין הראייה מקרוב לבין ראייה מרחוק. בפעם השלישית שבה חזרתי אל החנות, היה אופטומטריסט אחר והמשקפיים שהוא התאים עבורי באמת היו טובות יותר, אך יכולתי להרכיב אותן רק לשעה בכל פעם.

הבנתי שזה לא הפתרון, שאי אפשר להסתובב עם כאבי ראש, סחרחורות ולהיות תלויה בלי סוף בכדורים ומשככי כאבים. כשהבחילות החמירו והסחרחורות לא נפתרו, הלכתי לבית החולים כדי לבדוק אם ישנה בעיה.בבית החולים עברתי בדיקות וגם שם לא עלו על בעיה מיוחדת. אמרו לי שככל הנראה אני פשוט צריכה להתאים משקפיים אחרים.”

זה ממש מייאש. איך מצאת את הפתרון לבסוף?

“החלטתי שלא לחזור למקום שבו לא נתנו לי פתרון ובדיוק באותו היום קראתי כתבה בעיתון על אופטיק ליין והתקשרתי לקבוע תור. באופטיקה עשו לי בדיקה מדוקדקת, ארוכה יותר מכפי שעשו לי לפני כן. התייחסו אליי ברגישות רבה, הקשיבו לשאלותיי, נתנו לי תשובות והחשוב ביותר, התאימו לי את המשקפיים שאני כן צריכה. תוך שבוע נעלמו כאבי הראש, הבחילות הפכו לנחלת העבר והתהלכתי עם משקפיים שמתאימים לי.”

סיפורה של נועם הוא סיפור לא נעים של טרטור שאינו מחייב המציאות, אך סופו טוב והיא ממשיכה להיות מרוצה. חשוב מכך, מהסיפור שלה אפשר להבין כמה חשוב להגיע אל המומחים בתחום, ששמים לב לכל פרט ומקפידים על יחס אישי ומכוון לליקוי הראייה הספציפי שלך.

יש לך ליקוי ראייה? זו ההזדמנות שלך ליצור איכות חיים חדשה כי נכון לכעת באופטיק ליין ביכולתך ליהנות ממבצע מיוחד של 1+1 ממגוון רחב של מסגרות משקפיים.

אהבתם? שתפו את הכתבה >>