אודות

רשת אופטיק ליין מרכזת מגוון רחב של בדיקות ופתרונות אופטיקה תחת קורת גג אחת ומציעה לך צוות מומחים שילווה אותך באופן אישי , במקצועיות ובהקשבה מהרגע הראשון ועד שביעות רצונך.

אחריות על הבדיקות – הבדיקות של אופטיק ליין נעשות על ידי צוות של אופטומטריסטים מוסמכים ומוכרים ע”י משרד הבריאות, ובראשם אבי דנש ועם מכשור חדשני.

אנו מעמידים לרשותך 3 חודשי אחריות על כל בדיקה מטעמנו ובמסגרת תקופת האחריות נחליף עבורך את העדשות אם הן לא מספקות לך ראייה טובה. החלפת העדשות תתבצע בלי שאלות.

15600

משקפיים שהתאמו בהצלחה

4890

משקפיים אופנתיות בחנות

10789

לקוחות מרוצים

15

שנים של ותק

מדוע לבחור אופטיק ליין?

רשת אופטיק ליין הוקמה מתוך תחושת שליחות על ידי אבי דנש, אופטומטריסט מוסמך ומוכר ע”י משרד הבריאות, עם רקע תיאורטי, אקדמי ומקצועי רחב. במסגרת עבודתו במכון Care, אבי דנש התמחה בניתוחי הסרת משקפיים בלייזר ורכש ניסיון רב באבחון ובבדיקת מיפוי קרנית. כאן נולד אצלו הרצון לעזור לציבור הרחב ולהקים את רשת אופטיק ליין המציעה ללקוחותיה בדיקת קפדנית וארוכה ע”י מכשור חדשני לאבחון מדויק.

צוות מומחים

המומחים של אופטיק ליין פועלים לפי מתכון מנצח: הקפדה על בדיקה מקיפה ויסודית, שימוש במכשור מתקדם ומיצוי מקסימום פוטנציאל הראייה לכל אדם.

opticline about
opticline about

פתרונות ראייה בהתאמה אישית

אנו באופטיק ליין מאמינים שרק באמצעות בדיקה מקיפה ניתן לאבחן את בעיית הראייה המדויקת שלך. תוצאות הבדיקה מאפשרות לנו להציע לך פתרונות אופטיקה בהתאמה אישית וחוסכות עבורך זמן ומאמץ. תחושת הסיפוק שאנו שואבים מהצלחת לקוחותינו להתמודד עם בעיות הראייה שלהם באופן כה מוצלח מטעינה אותנו בכוח בכל פעם מחדש-
ומציבה עבורנו רף בלתי מתפשר של שירות לקוחות .

שימוש בטכנולוגיות חדשות

במקביל לכך, לצוות המומחים באופטיק ליין רצון עז לחקור, ללמוד ולהתפתח ללא הרף. אנו תמיד נמצאים עם אצבע על הדופק בכל הנוגע לשימוש בטכנולוגיות חדשות ועובדים בעיקר עם ספקים מחו”ל אשר מוצריהם עומדים בדרישות משרד הבריאות. אופן פעולה זה מאפשר לנו להעמיד לרשותך מגוון רחב של עדשות מגע ועדשות ראייה, שיאפשרו לך להגיע לתוצאה הטובה ביותר עבורך.

אופטיקליין לוקחים אחריות על העיניים שלכם

האחריות של חברת אופטיק ליין על משקפי ראייה מבטיחה עבורך שקט נפשי ב-3 פרמטרים מרכזיים:

אחריות על הציפוי

הציפוי של העדשות הוא אחד האלמנטים החשובים ביותר במשקפי הראייה שלך. לפיכך, אנו מספקים לך אחריות לטווח של 14 חודשים על ציפוי של עדשות רגילות (לא כולל שריטות), ואחריות לטווח של 24 חודשים לעדשות: מולטיפוקל, עדשות משרדיות (Office) ועדשות המיוצרות בהתאמה אישית עבורך.

אחריות על הבדיקות

הבדיקות של אופטיק ליין נעשות על ידי צוות של אופטומטריסטים מוסמכים ומוכרים ע”י משרד הבריאות ובמסגרת תקופת האחריות נחליף עבורך את העדשות אם הן לא מספקות לך ראייה טובה. החלפת העדשות תתבצע בלי שאלות ותקופת הזכאות להחלפה היא עד 3 חודשים.

אחריות על המסגרת

המשקפיים נפלו ומישהו דרך עליהם? אף על פי שזו לא אשמתך, אצלנו מחכה לך מסגרת חדשה בהשתתפות עצמית של 20% ללא תשלום עלות ביטוח. האחריות עומדת לרשותך למשך 14 חודשים ובלי אותיות קטנות.

נשמח לעמוד לרשותך

אין זה משנה באיזו בעיית ראייה מדובר – המומחים שלנו מחזיקים בידע ובניסיון שמאפשר לנו למצוא עבורך פתרונות מקצועיים מצוינים. אנו מזמינים אותך לפנות אלינו כעת ולראות את העולם באופן ברור הרבה יותר.

רוצה לבצע בדיקת ראייה מעמיקה? המומחים של אופטיק ליין מחכים לפנייתך ממש עכשיו.