משקפי שמש

עד לפני מספר שנים, הרכבת עדשות אופטיות על מסגרת משקפי השמש בא על חשבון מראה, אסתטיקה ועיצוב. אנו, ברשת אופטיק ליין גאים לשנות זאת מן היסוד ולהציע פתרונות ראייה מגוונים וחכמים. משקפי השמש של אופטיק ליין יאפשרו לך לשלב בין עדשות אופטיות בכל מספר לבין עיצוב מרשים ואופנתי – בחנות ובקטלוג שלנו מחכות לך מסגרות גדולות, קמורות או ספורטיביות והתאמת עדשות אופטיות תבוצע עבורך על ידי מומחים מנוסים.

משקפי שמש optciline

כך אנו משלבים בין אסתטיקה ובריאות

הניסיון של המומחים במרפאת אופטיק ליין מאפשר שילוב אידיאלי בין אסתטיקה ונוחות. בעזרת מכשור טכנולוגי שעומד לרשותנו אנו יכולים להפוך גם משקפי שמש רגילים למשקפיים אופטיים ולפתור עבורך את הדילמה. במקרים מורכבים נבצע בדיקת מיפוי קרנית, במקרים מורכבים אף יותר, הפתרון שלנו נשען על צילום ומיפוי קרנית. הבדיקה מבוצעת ע”י אופטומטריסט מוסמך ע”י משרד הבריאות ומבטיחה נתונים מדויקים לגבי צילינדר ומספר, וכן היא עוזרת לנו לאבחן מחלות בקרנית בצורה מדויקת יותר. לאחר הבדיקה אנו משתמשים בנתונים כדי לעזור לך לבחור מסגרת, וכן לבחור בין עדשות קמורות ושטוחות או להזמין עדשות קמורות בייצור מיוחד.

כל הסיבות להזמין דרכנו את משקפי שמש עם עדשות אופטיות

במרפאת המומחים של אופטיק ליין עומד לרשותך צוות עם ידע רב ומומחיות ייחודית בתחום, המציע ליווי אישי ומרגיע בתהליך התאמת עדשות או משקפיים. כמו כן, בחנות ובקטלוג שלנו מחכות לך מסגרות אופנתיות ועדשות פולרואיד למשקפי שמש עם יתרונות מיוחדים, כגון הפחתת סנוור, הקפדה על מראה הצבעים וגם על ראייה איכותית בתנאים משתנים ובמקום חשוך. וטרם הזכרנו את טכנולוגיית Free Form ואת האחריות שלנו.

מעמידים לרשותך אחריות רחבה במיוחד

מה כוללת האחריות שלנו על משקפי ראייה?
השקט שלך הוא המטרה שלנו ולכן אנו מעניקים אחריות מלאה על הבדיקות, על המסגרת ועל הציפוי.

אחריות על המסגרת

המשקפיים נפלו ומישהו דרך עליהם? אף על פי שזו לא אשמתך, אצלנו מחכה לך מסגרת חדשה בהשתתפות עצמית של 20% ללא תשלום עלות ביטוח. האחריות עומדת לרשותך למשך 14 חודשים ובלי אותיות קטנות.

אחריות על הציפוי

הציפוי של העדשות הוא אחד האלמנטים החשובים ביותר במשקפי הראייה שלך. לפיכך, אנו מספקים לך אחריות לטווח של 14 חודשים על ציפוי של עדשות רגילות (לא כולל שריטות), ואחריות לטווח של 24 חודשים לעדשות: מולטיפוקל, עדשות משרדיות (Office) ועדשות המיוצרות בהתאמה אישית עבורך.

אחריות על הבדיקות

הבדיקות של אופטיק ליין נעשות על ידי צוות של אופטומטריסטים מוסמכים ומוכרים ע”י משרד הבריאות ובמסגרת תקופת האחריות נחליף עבורך את העדשות אם הן לא מספקות לך ראייה טובה. החלפת העדשות תתבצע בלי שאלות ותקופת הזכאות להחלפה היא עד 3 חודשים..

מהי טכנולוגיית Free Form?

במרפאת אופטיק ליין משתמשים בטכנולוגיה חדשנית לליטוש העדשה בשם Free Form. זו טכנולוגיה שממקדת את תשומת הלב בליטוש האחורי של העדשה ע”י ייצור מבנה טופוגרפי של העדשות בהתאמה אינדיבידואלית. שיטה זו הפכה ללהיט בתחום האופטיקה ומולטיפוקלים במיוחד ולה יתרונות רבים:

  • שיפור שדה הראייה: שדה הראיה רחב ונקי יותר מעיוותים
  • שיפור ברמת הקונטרסט וראיית צבעים
  • הרחבת תחום הביניים והקריאה במולטיפוקל

במרפאת אופטיק ליין עובדים עם טכנולוגיית Free Form בצורה יומיומית והניסיון שרכשנו מאפשר לנו לתת ללקוחותינו ראיה מקסימלית נטולת עיוותים.

המרחק בינך לבין משקפי שמש אופטיים חדשים הוא פגישת ייעוץ אחת, ללא התחייבות מצדך – אז הגיע הזמן ליצור קשר עם המומחים שלנו ולראות מקרוב את ההצלחה!

משקפי שמש

במרפאת אופטיק ליין יבצעו עבורך בדיקות ראייה על ידי אופטומטריסט מוסמך, בעל רישיון מטעם משרד הבריאות ובעל ניסיון רב. הצוות שלנו ובראשם אבי דנש הינם כאן לשירותך על מנת לתת לך פתרון מעולה ושירות אישי ואמין.

בעיות ראייה בודקים אצל הטובים ביותר