משקפי ראייה

המומחים של אופטיק ליין ובראשם אבי דנש הינם אופטומטריסטים מומחים ומוכרים ע”י משרד הבריאות ובעלי ניסיון רב שנים. הם מציעים לך בדיקה מעמיקה ומקצועית המאפשרת אבחון מדויק של הבעיה. לאחר אבחון, מספקים לך פתרון מקצועי ואמין, לצד שירות אישי ועם אחריות מלאה.

opticiline glasses

אחריות של אופטיק ליין

האחריות של חברת אופטיק ליין על משקפי ראייה מבטיחה עבורך שקט נפשי ב-3 פרמטרים מרכזיים:

אחריות על הציפוי

הציפוי של העדשות הוא אחד האלמנטים החשובים ביותר במשקפי הראייה שלך. לפיכך, אנו מספקים לך אחריות לטווח של 14 חודשים על ציפוי של עדשות רגילות (לא כולל שריטות), ואחריות לטווח של 24 חודשים לעדשות: מולטיפוקל, עדשות משרדיות (Office) ועדשות המיוצרות בהתאמה אישית עבורך.

אחריות על הבדיקות

הבדיקות של אופטיק ליין נעשות על ידי צוות של אופטומטריסטים מוסמכים ומוכרים ע”י משרד הבריאות ובמסגרת תקופת האחריות נחליף עבורך את העדשות אם הן לא מספקות לך ראייה טובה. החלפת העדשות תתבצע בלי שאלות ותקופת הזכאות להחלפה היא עד 3 חודשים.

אחריות על המסגרת

המשקפיים נפלו ומישהו דרך עליהם? אף על פי שזו לא אשמתך, אצלנו מחכה לך מסגרת חדשה בהשתתפות עצמית של 20% ללא תשלום עלות ביטוח. האחריות עומדת לרשותך למשך 14 חודשים ובלי אותיות קטנות.

   בקרת איכות בהכנת משקפיים

תהליך הכנת המשקפיים הינו חשוב לא פחות מתהליך הבדיקה. בשלב זה, ישנם פרמטרים חשובים המשפיעים על איכות הראיה כמו מרחק בין האישונים, מרחק בין העין למשקפיים והתאמת המסגרת למבנה הפנים. גם בשלב זה, מיומנות ומקצועיות של הצוות קריטית לאספקת המוצר המתאים ביותר ללקוח.

באופטיק ליין אנו מציבים אותך בראש סדר העדיפויות ומאחורינו שורה ארוכה של לקוחות מרוצים. לתיאום פגישת ייעוץ לאבחון של בעיית ראייה וטיפולה, אנו מזמינים אותך כבר עכשיו ליצור עמנו קשר!

opticline about

סוגי עדשות אופטיים

עדשה היא רכיב אופטי חיוני שמטרתו לעזור במיקוד או בפיזור האור שמגיע לעין. באופן כללי נהוג לחלק את כל סוגי העדשות האופטיות לשתיים: עדשות חד מוקדיות ועדשות רב מוקדיות. במהלך בדיקת ראייה ניתן לקבוע איזה קטגוריית עדשות מומלצת עבור הלקוח כדי לספק עבורו פתרון מקיף ויעיל.

עדשות חד מוקדיות

עדשה חד מוקדית מיועדת לטווח ראיה אחד בלבד ולכן אפשר לשלב אותה רק במשקפיים למרחק או במשקפי קריאה. יש כמובן מגוון רחב של עדשות חד מוקדיות ומומלץ לשים דגש על איכות הציפוי ועל המאפיינים השונים של אנטי רפלקס, ציפוי מונע שריטות וציפוי עם הגנה מלאה מפני קרינת השמש (UV).

עדשות רב מוקדיות

עדשות רב מוקדיות משלבות שני מיקודי ראייה או יותר בתוך עדשה אחת. הן מיועדות ברוב המקרים לגברים ונשים מעל גיל 40 וכן במצבים רפואיים שבהם העדשה התוך עינית מאבדת מגמישותה.
מצב בו העדשה התוך עינית מאבדת מגמישותה מקשה על פעולת מיקוד הראיה מקרוב ולכן הפתרון הוא עדשות מהקטגוריה הרב מוקדית. גם במקרה זה מדובר על  מגוון רחב של עדשות.

עדשות משרדיות

עדשות משרדיות, שנקראות גם עדשות OFFICE, מספקות מענה מקיף לאנשים שמתפרנסים מעבודה משרדית. העדשות משלבות את טווח הראיה מקרוב עם טווח ביניים וזה פתרון מעולה לאותם אנשים שגם עובדים מול מחשב וגם מעוניינים לכתוב ו/או לדבר עם קולגה.

היתרון של עדשות משרדיות הוא שקל להסתגל אליהן והן מספקות ראיה מדויקת לטווחי ביניים. נוסף על כך, בעדשות כאלה אין עיוותים במעברים בין הטווח הקרוב והרחוק והן מומלצות עבור מטופלים שסובלים מתסמונת מחשב.

עדשות מולטיפוקל

אלו העדשות המתקדמות והחשובות ביותר בענף האופטיקה ורפואת העיניים. הן מותאמות ללקוחות מעל גיל 40 ומספקות ראיה נוחה וחדה לכל טווח הראיה והקריאה.

מבנה עדשות מולטיפוקל נראה כמו תעלה שחלקה העליון מיועד למרחק והחלק התחתון לראיה מקרוב. ההבדלים בין מולטיפוקל נובעים מהשוני בתעלת העדשה: ככל שהתעלה רחבה יותר, כך הראייה מתחדדת, העיוותים ההיקפיים יורדים, עומק הראייה מתרחב וההסתגלות מהירה וקלה.

עדשות מולטיפוקל חייבות להתאים באופן אינדיבידואלי ופרטני לכל לקוח.

את ההתאמה, מבצעים על רקע בדיקה אופטומטרית מקיפה ומדויקת שבה מביאים בחשבון את נתוני המסגרת, המרחק בין האישונים ומבנה תעלת העדשה שיספק למטופל הסתגלות מהירה וחווית ראיה מהנה.

כמו כן, כיום משתמשים בשיטה חדשה שנקראת Free Form או “ליטוש אחורי” ובה ממקדים את החלק האופטי בחלק האחורי של העדשה כדי ליצור אזורי ראיה מורחבים ותחושת הקלה.

עדשות ביפוקל

עדשות ביפוקל הן צירוף של שתי עדשות שנותנות ראיה לשני טווחים: עדשה עליונה למרחק ותחתונה לקריאה. אף על פי שמדובר בשיטה מיושנת שהקדימה את המולטיפוקל מבחינה טכנולוגית, היא מתאימה לאוכלוסייה מצומצמת ששומרת לה אמונים ולמי שמחפש פתרון פשוט וזול לקרוב ולרחוק.

החיסרון של עדשות ביפוקל מתבטא בתופעות של בלבול, אי נוחות ולעיתים גם כאבי ראש וסחרחורות. תופעת אלו נגרמות בגלל המעבר החד בין החלק העליון לחלק התחתון והן חולפות בתום תקופת ההסתגלות. יתרה על כך, המראה של העדשה אינו אסתטי והשיטה אינה מתקנת בעיות ראיה בטווח ביניים (למשל: מרחק של מחשב).

משקפי ראייה

עדשות DEFENDER

עדשות דיפנדר מונעות מאור כחול לחדור לתוך העין ולגרום עייפות ובעיות ראיה. בעידן המודרני אנו נחשפים לאור כחול באורך גל קצר של 240-380 UV שמגיע אלינו ממסכי מחשב, טלפון, טאבלט ועוד והסכנה היא מפני נזק למערכת האופטית והפרעות ראייה מצטברות. לפיכך, עדשות דיפנדר מתאימות לכל האוכלוסייה – לרבות מרכיבי עדשות חד ודו מוקדיות.

לתיאום פגישת ייעוץ לאבחון של בעיית ראייה וטיפולה, אנו מזמינים אותך כבר עכשיו ליצור עמנו קשר